Membru nou

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Membru nou

Mesaj  florin la data de Lun Oct 06, 2008 1:01 pm

Buna ziua, numele meu este Florin, sunt secretarul comunei Simisna, judetul Salaj. Nu sunt inca membru al Asociatiei Secretarilor de Primarii, dar voi fi in curand. Vreau insa sa felicit pe aceasta cale pe initiatorii acestui forum, si sper ca prin intermediul internetului, sa putem comunica mai bine cu colegii din tara, si sa gasim solutii comune la problemele pe care le avem.

Cred ca ar fi utila o sectiune a noilor membri, asa am reusi sa ne cunoastem mai bine.

florin

Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/10/2008
Varsta : 43

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Bine ai venit printre noi

Mesaj  Geo la data de Lun Oct 06, 2008 4:56 pm

Iti multumim ca ai avut curajul de a scrie un nou Topic si asteptam cat mai multe idei si opinii din partea ta , trebuie sa fim UNITI !

Cu respect,

Geo

Puncte : 1
Data de inscriere : 25/09/2008
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://www.secretariuatr.ro

Sus In jos

Felicitari

Mesaj  rady la data de Mier Oct 15, 2008 9:20 pm

Este extraordinar ce faceti, va doresc sa aveti multa putere si sa credeti in ceea ce va-ti propus si sper sa devenim o forta si un exemplu pentru celelalte categorii de functionari publici ,intradevar numai UNITI putem reusi !
Succes si sper ca toti secretarii sa se uneasca sub aceasta federatie !

rady

Puncte : 0
Data de inscriere : 15/10/2008

Sus In jos

Sall.... Florine

Mesaj  scm_mbb la data de Mar Mar 31, 2009 6:54 pm

Mă întrebam ce ai păţit de nu mai ai nici o intrare pe formum.
Gata Mey,…
Membru nou sunt eu (din 19.03.2009, cu 18 postări). Tu déjà intri la OLD. (din 06.10.2008 cu 4 postări).
Chiar a căzut de tot netu la Şimişna?
Eu ştiam că sălăjenii sunt nu numai oameni ai acţiunilor (adik, şefi), ci şi de acţiune (adik, “pălmaşi”).
Nu am vazut nici o opinie de-a ta la proiectul de statut sau măcar un <<postreply>>.
Mai ştiam că sălăjeni sunt oamnei inteligenţi, buni analişti (v. I. Boda), că sunt gata să-şi de-a sufletul pentru grup, etc. (Am terminat cu lauda la adresa sălăjenilor, că vi se suie la …cap!)
Fă dovada că eşti sălăjan, intră pe forum şi treci la muncă (opinii de pe Valea Şimişnei cu privire la proiectul de statut).
Cu bineeeeeee…………
P.S.
Să nu ramâi surprins de unde ştiu despre calităţile sălăjenilor îţi spun: de la mine (k shi eu sunt).

scm_mbb

Puncte : 51
Data de inscriere : 20/03/2009

Sus In jos

Re: Membru nou

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: